Czy to Twoja firma?

Ecokube sp. z o.o. praca

Łódź

Ecokube sp. z o.o.jest zintegrowaną pionowo grupą realizującą inwestycje, począwszy od koncepcji ekonomiczno-technicznych, poprzez studia wykonalności, dokumentacje projektowe, aż do budowy obiektów „pod klucz”. Projektujemy i wdrażamy nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków, systemów energetycznych i ciepłowniczych. W trakcie 15 lat doświadczeń nasza spółka zrealizowała ponad 150 projektów dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych i przemysłu.

Ecokube sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Łódź
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ecokube sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ecokube sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ecokube sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Ecokube sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta branży sanitarnej

    Ecokube sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy Asystenta projektanta branży sanitarnej.

      Do głownych obowiązków będzie należała współpraca z projektantem przy bieżących projektach budowlanych i wykonawczych,

      Zakres obowiązków

      • Współudział w przygotowywaniu projektów budowlanych, wykonawczych z zakresu gospodarki wodno-ściekowej,

      • Współpraca z projektantem

      • Analiza archiwalnych dokumentacji projektowych

      • Sporządzanie rysunków w programie AUTOCAD

      Wymagania

      • Znajomość obsługi programu AUTOCAD

      • Znajomość branży instalacyjnej, sieci i instalacji sanitarnych mile widziane.

      • Samodzielność

      • Zaangażowanie

      Oferujemy

      • Umowa o pracę

      • Pakiet medyczny

      • Zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych

Pracodawcy w Łodzi