Czy to Twoja firma?

MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa
Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Piekarz

    MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szef Kuchni

    SalesHR
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    • Dąbrowa Tarnowska
    Polecana
    Dodana

    SalesHR
    • Tarnów
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz

    Krzysztof Bursa Sigma
    • 29-35 zł / godz.
    • Kraków
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAISON CHARLOTTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz-pracownik kuchni

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie śniadań, składanie kanapek, przyrządzanie omletów, itp.

      Praca zmianowa 6.00-24.00, praca około 8 godzin dziennie.

      PRACODAWCA ZAINTERESOWANY RÓWNIEŻ ZATRUDNIENIEM UCHODŹCÓW Z UKRAINY, Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA POLSKIEGO.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy w kuchni.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/h

Pracodawcy w Warszawie