Czy to Twoja firma?

Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK praca

Bochnia
Sprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK

Praca alert - powiadomienia

Praca Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK

  • Kasjer/ sprzedawca

    Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK
    • Olkusz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wójcik Paweł PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WÓJCIK - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Bochnia
    • Zakres obowiązków

      - układanie towarów, wydawanie towarów,
      - dokładne sprawdzenie i przyjmowanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym,

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością pracy na czas określony, jedna zmiana od 07:00 - 15:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier/sprzedawca

    • Bochnia

      - przyjmowanie dostaw towaru,
      - wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
      - planowanie przestrzeni magazynowej,
      - rozkładanie towaru w magazynie na półkach
      - kontrolowanie stanów magazynowych,
      - współpraca z innymi działami np działem sprzedaży, logistyki czy działem zaopatrzenia,
      - regularna inwentaryzacja magazynowa
      - obsługa klienta

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie brak wymagań. Inne czynniki na stanowisku pracy : dźwiganie towarów. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością pracy stałej, jedna zmiana od 07:00 - 15:00. Mile widziane osoby z Ukrainy, mile widziane osoby uczące się.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 278,95 PLN
      • Opis wynagrodzenia: netto 3200,00

Pracodawcy w Bochni