Czy to Twoja firma?

HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA praca

Babice
Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu oraz handel detaliczny w/w wyrobami
HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Babice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie mięsno-spożywczym

    HAT-POL HATŁAS SPÓŁKA JAWNA
    • Babice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, sprzedaż

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w godzinach pomiędzy 6:00, a 19:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Babicach