Czy to Twoja firma?

January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS praca

Tarnów
January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS

Praca alert - powiadomienia

Praca January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS

  • Ogrodnik terenów zieleni (o)

    January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny KROKUS - oferty archiwalne

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      Ogrodnik terenów zieleni

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, ogrodnicze
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe ogrodnicze, mile widziane prawo jazdy kat. B, chęci do pracy. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: 3 010 zł brutto. Kontakt: January Miśkowiec Zakład Usługowo Produkcyjny "KROKUS", 33-100 Tarnów, ul. Ks. Kmiecika 6A; wcześniejszy kontakt tel.: 600 875 713.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie