Czy to Twoja firma?

HURTIMEX S.A. praca

Łódź

Od chwili naszego założenia w 1990 roku, HURTIMEX S.A. rozkwita w sercu Łodzi, tworząc kolorowy świat odzieży dziecięcej, który łączy tradycję z nowoczesnością. Nasza podróż rozpoczęła się od współpracy z niemiecką firmą Kanz, a dziś dumnie pełnimy rolę wyłącznego dystrybutora marek Kids Fashion Group w Polsce, co umacnia naszą pozycję na rynku i pozwala na dostarczanie ubrań pełnych radości i komfortu dla najmłodszych.

Nasza marka "tup tup" to synonim kreatywności i jakości, która od 1992 roku zdobywa serca dzieci i zaufanie rodziców. Przez lata ewoluowaliśmy, przenosząc produkcję poza granice kraju, aby w 2004 roku z dumą otworzyć pierwsze własne salony sprzedaży. W 2006 roku wkroczyliśmy w przestrzeń cyfrową, uruchamiając sklep internetowy, który pozwolił nam dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów.

Nasze działania restrukturyzacyjne, które rozpoczęły się w 2010 roku, zaowocowały zmianą profilu z produkcyjnego na handlowy, co pozwoliło nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Współpraca z Kanz Financial Holding GmbH w 2012 roku otworzyła przed nami nowe możliwości rozwoju systemu franczyzy, a od 2013 roku z dumą wspieramy logistykę całej grupy KFG.

Rozbudowa potencjału logistyczno-magazynowego w 2015 roku to kolejny krok w naszym rozwoju, który umożliwił nam jeszcze efektywniejsze zarządzanie procesami i obsługę klientów na całym świecie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty marki DOLL spełniają najwyższe standardy ECO-TEX, co świadczy o naszym zaangażowaniu w kwestie bezpieczeństwa i jakości.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę. Stawiamy na radość i dobro dzieci, satysfakcję naszych klientów, partnerów i akcjonariuszy. Dążymy do kreowania zadań i rozwiązywania problemów, co jest kluczem do długoterminowego rozwoju i sukcesu ekonomicznego.

W HURTIMEX S.A. łączymy siłę tradycji z nowoczesnym podejściem do biznesu. Jako wyłączny dystrybutor marek KFG w Polsce, oferujemy szeroką i różnorodną gamę produktów, które odpowiadają na zmieniające się trendy w modzie dziecięcej. Nasza międzynarodowa obecność, z odzieżą sprzedawaną do 30 krajów na całym świecie, świadczy o globalnym zasięgu naszych działań.

W HURTIMEX S.A. każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy z pasją i zaangażowaniem, aby nasze produkty były synonimem jakości, bezpieczeństwa i stylu. Zapraszamy do świata Hurtimex, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a każdy rodzic poczucie spokoju i satysfakcję.

HURTIMEX S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy HURTIMEX S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTIMEX S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Manager Ecommerce

    Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K. Wizytówka
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa HURTIMEX S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
HURTIMEX S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HURTIMEX S.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

    • Łódź
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa procesu sprzedaży w e-commerce;
      • Nadzór i koordynacja transakcji w e-commerce (wysyłka towaru, zwroty, reklamacje);
      • Rozwijanie, uaktualnianie i modyfikacje ofert sprzedaży, uzupełnianie ofert o nowych dostawców, udział w tworzeniu opisów produktowych;
      • Bieżąca analiza cenowa i produktowa rynku, monitorowanie konkurencji;
      • Tworzenie akcji promocyjno-reklamowych na Facebooku i Instagramie na rynku polskim;
      • Publikacja postów w mediach społecznościowych;
      • Zarządzanie budżetem social media
      • Planowanie i projektowanie komunikacji marketingowej - mailingi, akcje sms;
      • Budowanie pozytywnych relacji z klienta;

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza o branży odzieżowej mile widziana;
      • Znajomość narzędzi promocyjnych i analitycznych na rynku e-commerce (Google Ads, Google Analytics);
      • Swobodna obsługa pakietu Office, znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem;
      • Podstawowa wiedza o zasadach SEO;
      • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne;

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na etat;
      • Szansę rozwoju i nabywania nowych umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
      • dofinansowanie karty sportowej i/lub prywatnej opieki medycznej;
      • Nieprzebrane pokłady optymizmu i pozytywnej energii;

Pracodawcy w Łodzi