Czy to Twoja firma?

REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA praca

Przysucha
REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy specjalista ds transportu

    Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
    • Błonie-Wieś
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca Kat. C+E

    Dodana
  • Kierowca kat.C od 6000 na rękę PLUS PREMIA

    Jaro-Logistic
    • Pruszków
    • 8 300-8 700 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA - oferty archiwalne

  • Kierowca ciągnika rolniczego

    REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH PRZYSUCHA
    • Przysucha
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie robót utrzymaniowyc na sieci urządzeń wodnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. T

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przysusze