Czy to Twoja firma?

BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Sokołów Podlaski
BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista Działu Rekrutacji

    Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
    • Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Administrator HR z j. niderlandzkim

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Warszawa
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Administrator HR z j. niemieckim

    • Warszawa
    Dodana

Praca BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds rekrutacji pracowników

    BQS-BEST QUALITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kosów Lacki
    • Zakres obowiązków

      Współpraca z krajami trzecimi, koordynacja pracowników, podpisywanie dokumentów, rekrutacja osób z krajów trzecich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Rekruter, Znajomość języka ukraińskiego
      • Inne wymagania: Biegła znajomość języka ukraińskiego. Nawiązywanie kontaktów z kandydatami do pracy. Staż pracy 3 miesiące.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/godz

Pracodawcy w Sokołowie Podlaskim