Czy to Twoja firma?

Regionalna Izba Obrachunkowa praca

Zielona Góra
Regionalna Izba Obrachunkowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Regionalna Izba Obrachunkowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Regionalna Izba Obrachunkowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Regionalna Izba Obrachunkowa - oferty archiwalne

  • Pracownik do spraw osobowych

    Regionalna Izba Obrachunkowa
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie spraw kadrowych i pracowniczych w Izbie oraz z zakresu organizacji pracy, opracowywanie projektów, zarządzeń, regulaminów wewnętrznych, instrukcji dotyczących spraw organizacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, wiedza z zakresu prawa pracy, zakres zadań RIO, praktyka w prowadzeniu spraw osobowych, adm.-biurowych, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zielonej Górze