Czy to Twoja firma?

VINDEREN SP. Z O.O. praca

Warszawa
VINDEREN SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy VINDEREN SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VINDEREN SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VINDEREN SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VINDEREN SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn produkcyjnych

    VINDEREN SP. Z O.O.
    • Sławno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe,podstawowe,zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO PRACY FIZYCZNEJ
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
  • Pracownik produkcyjny

    • Sławno
    • pełny etat

      PRACA PRZY PRODUKCJI GRANULATU - NADZÓR NAD MASZYNAMI I URZĄDZENIAMI PO PRZESZKOLENIU; PRACA PRZY PRODUKCJI PŁYT GUMOWYCH; PRACA PRZY PRASACH I WYKROJNIKACH PŁYT

      Wymagania

      • Inne wymagania: SUMIENNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU, CHĘĆ DO PRACY, NAUKI I ROZWOJU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: STAWKA 3300-4200 ZŁ BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie