ATM System Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

ATM System sp. z o.o. praca

Kobierzyce

ATM System to lider w świadczeniu usług telewizyjnych oraz filmowych na polskim rynku. Posiadamy własne studia telewizyjne, sprzęt filmowy, efektowy, wozy transmisyjne. Mamy doświadczenie w realizacji telewizyjnej, wydarzeń sportowych, festiwali muzycznych i innych znaczących wydarzeń kulturalnych.

ATM System Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kobierzyce
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ATM System Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATM System Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATM System Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca ATM System Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Magazynu / Logistyk

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz osób na stanowisko

      Pracownik magazynu oświetlenia filmowego.

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie i wydawanie sprzętu ( sprawdzenie i przygotowanie sprzętu pod względem jakościowym i ilościowym) zgodnie z zamówieniem klienta
      • Kontrola i rozeznanie w bieżących zamówieniach
      • Kontrola stanów magazynowych
      • Inne prace magazynowe związane z należytą obsługą planu zdjęciowego
      • Kontakt ze stałymi współpracownikami

      Wymagania

      • Umiejętność logicznego myślenia; przyswajanie wiedzy
      • Prawo jazdy kat B
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
      • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • Stabilną pracę
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
      • Dostęp do opieki medycznej, karty Multisport
      • Pracę w młodym zespole
      • Dobrą atmosferę pracy
      • Możliwość rozwoju

Pracodawcy w Kobierzycach