Skalmex Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Skalmex sp. z o.o. praca

Nowe Skalmierzyce

Skalmex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Skalmex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Skalmex Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Skalmex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Skalmex Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Skalmex Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk-Elektromonter

    • Nowe Skalmierzyce
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • „Skalmex” Sp. z o.o. powstał w 1988 roku.

      Działamy w branży nowoczesnych rozwiązań elektroniczno – informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji.

      Od blisko 30 lat pracujemy nad systemami identyfikacji bezstykowej, które wspomagają zarządzanie zakładem pracy, automatyką sterowania budynków. Wykonanie wielu instalacji wzbogaciło nas o cenne doświadczenie. Nasze systemy charakteryzują się dużą elastycznością i łatwością adaptacji, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy – bez względu na jej wielkość, czy charakter prowadzonej działalności.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie instalacji w zakresie układania przewodów, korytek, instalacji urządzeń elektronicznych, elektrycznych i automatyki
      • Wdrażanie systemów oferowanych przez firmę SKALMEX.
      • Wykonywanie instalacji teletechnicznych i ich dokumentowanie.
      • Wykonywanie serwisu oraz przeglądu technicznego urządzeń

      Wymagania

      • Komunikatywna znajomość języka polskiego
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Wykształcenie średnie,
      • Znajomość podstaw elektroniki.
      • Gotowość do wyjazdów służbowych,
      • Umiejętność posługiwania się schematami technicznymi oraz dokumentacją serwisową,
      • Podstawowe umiejętności lutowania oraz posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
      • Mile widziane doświadczenie w instalacji systemów elektronicznych (kontrola dostępu, automatyka budowlana, systemy alarmowe)
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Uprawnienia elektryczne do 1kv

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,

Pracodawcy w Nowych Skalmierzycach