Czy to Twoja firma?

ARPATEC SPÓŁKA JAWNA praca

Straszyn
ARPATEC SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Straszyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ARPATEC SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARPATEC SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ARPATEC SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Elektromonter instalacji elektrycznych i teletechnicznych

    ARPATEC SPÓŁKA JAWNA
    • Straszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji elektrycznych i tras kablowych, instalacja aparatury i urządzeń elektrycznych, montaż systemu rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych, udział w czasie testu i uruchomień maszyn. Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane, w razie konieczności pracodawca przeszkoli do pracy na danym stanowisku. Mile widziane zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi, umiejętność czytania schematów elektrycznych. Uprawnienia GR. 1 tzw "SEP" będą atutem dodatkowym. Prawo jady kat. B, zdolność do pracy na wysokości pow. 3m. Pracodawca oczekuje: odpowiedzialności za swoją pracę, skrupulatności, dokładności i przede wszystkim chęci do pracy!

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie kwalifikacji kandydata. Pracodaw
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Straszynie