Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli sp. z o.o. praca

Zduńska Wola

W sercu Zduńskiej Woli, tam gdzie każda kropla wody jest cenna, znajduje się nasze przedsiębiorstwo – miejsce, gdzie troska o zasoby wodne i środowisko naturalne jest naszą codziennością. Jesteśmy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji, a nasza misja to dostarczanie czystej wody i dbanie o odpowiednie odprowadzanie oraz oczyszczanie ścieków.

Nasze usługi to nie tylko pobór i uzdatnianie wody, ale również jej dostarczanie bezpośrednio do odbiorców, co czyni nas kluczowym elementem infrastruktury miasta. Zajmujemy się także odbiorem ścieków do kanalizacji, ich oczyszczaniem oraz utylizacją nieczystości z szamb bezodpływowych. Dzięki temu, mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą cieszyć się komfortem życia w czystym i zdrowym środowisku.

Z dumą podkreślamy, że nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do codziennych operacji. Przeprowadzamy również eksploatację, konserwację oraz remonty urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, co gwarantuje ich niezawodność i długotrwałe użytkowanie. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, prowadzimy także laboratoryjną kontrolę jakości wody i ścieków. To pozwala nam na ciągłe monitorowanie i utrzymanie standardów, które są dla nas priorytetem.

Nieustannie dążymy do rozwoju i modernizacji naszej infrastruktury. Realizujemy działania inwestycyjne, które mają na celu nie tylko poprawę istniejących systemów, ale także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla jeszcze lepszego zarządzania zasobami wodnymi. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do podnoszenia jakości życia mieszkańców Zduńskiej Woli.

Nasza spółka to nie tylko dostawca usług wodociągowych i kanalizacyjnych, ale także zaufany partner dla miasta i jego mieszkańców. Jesteśmy integralną częścią społeczności lokalnej, a nasze działania są wyrazem odpowiedzialności, którą czujemy za środowisko, w którym żyjemy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, cenią sobie czystość wody i dbałość o naturę. Razem możemy więcej dla Zduńskiej Woli.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o.

Siedziba główna

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zdunska Wola
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Koszalin
  5. Bielsko-Biała
  6. Lask
  7. Gdańsk
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Hel
  10. Kalisz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kasjer / Sprzedawca

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 600-3 800 zł / mies.
    • Do nowo uruchamianej restauracji w budynku krytej pływalni CSiR RELAKS w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko kasjera / sprzedawcy.

      Zachęcamy do składania swoich CV mailowo!

      Zakres obowiązków

      – dbanie o poprawne saldo kasy,
      – obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
      – rozliczanie środków płatniczych,
      – obsługa klientów,
      – dbanie o porządek.

      Wymagania

      – doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
      – komunikatywność,
      – umiejętności pracy w zespole,
      – obsługa komputera
      – obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

      Uprawnienia: badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony.

      Oczekujemy gotowości do pracy w godzinach popołudniowych.

      Oferujemy

      - umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony),

      - stałe, stabilne warunki zatrudnienia

      - pracę w zgranym zespole

  • Kucharz / kucharka

    • 3 010-4 200 zł / mies.
    • Do nowo uruchamianej restauracji w budynku krytej pływalni CSiR RELAKS w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko kucharza (z doświadczeniem).

      Ogólny zakres obowiązków:

      – przygotowywanie dań,

      – racjonalne gospodarowanie towarem,

      – dbanie o odpowiednią estetykę potraw,

      – utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

      Wymagania

      Pożądane umiejętności:

      – dobra organizacja pracy,

      – rozdzielanie pracy,

      – przygotowywanie posiłków.

      Oferujemy

Pracodawcy w Zduńskiej Woli