Czy to Twoja firma?

PPHU MEBEKO Roman Kłysiński praca

Zduńska Wola
PPHU MEBEKO Roman Kłysiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja

Oferty pracy PPHU MEBEKO Roman Kłysiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU MEBEKO Roman Kłysiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPHU MEBEKO Roman Kłysiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU MEBEKO Roman Kłysiński - oferty archiwalne

  • Lakiernik wyrobów drewnianych

    PPHU MEBEKO Roman Kłysiński
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      lakierowanie elementów drewnianych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: czynności związane z lakiernictwem i blacharstwem
      • Inne wymagania: - praca w godz. 08.00 - 16.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik stolarza z umiejętnością malowania

      pomocnik stolarza

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Obsługa pilarek, Czeladnik- stolarz
      • Inne wymagania: - mile widziana umiejętność malowania elementów drewnianych - praca w godz. 08.00 - 16.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Zduńskiej Woli