Czy to Twoja firma?

Systema Polska sp. z o.o. praca

Zduńska Wola

Jesteśmy Systema Polska Sp. z o.o., innowacyjnym liderem w dziedzinie technologii grzewczych i wentylacyjnych. Nasza historia sięga 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność jako oddział handlowy włoskiej grupy Systema SpA. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze korzenie sięgają jeszcze dalej - do Padwy we Włoszech, gdzie nasi założyciele, Oscar Pallaro i Luciano Santi, położyli fundamenty naszej firmy.

Zlokalizowani w Zduńskiej Woli, zatrudniamy między 51 a 200 specjalistów, którzy codziennie przyczyniają się do tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla obiektów średnio i wielkokubaturowych. Nasze produkty, takie jak promienniki podczerwieni, pasy promieniujące, nagrzewnice powietrzne gazowe, czy agregaty grzewczo-wentylacyjne, są efektem wieloletniego doświadczenia i nieustannego rozwoju. Dzięki naszemu działowi R&D, bazującemu na zasadzie ogrzewania podczerwienią, oferujemy najnowsze modele urządzeń, które są synonimem jakości i innowacyjności.

Misją, która nas prowadzi, jest zogniskowanie zaangażowania w rozwój badań i promocję przyjaznych dla środowiska oraz energooszczędnych rozwiązań dla przemysłu. Działamy w duchu współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla naszych klientów i środowiska naturalnego.

Jako firma z globalnym zasięgiem, prowadzimy działalność handlową zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie wysoka jakość i efektywność energetyczna idą w parze z zaawansowaną technologią.

Choć nie możemy podać wszystkich szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie w innowacje i nieustanny rozwój są gwarancją naszej solidności i stabilności na rynku.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie doświadczają korzyści płynących z użytkowania naszych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Razem możemy tworzyć przestrzenie, w których technologia idzie w parze z troską o środowisko.

Systema Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse produkcja / przemysł

Oferty pracy Systema Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Systema Polska Sp. z o.o.

Mapa Systema Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Systema Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Systema Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa /Księgowy

    Systema Polska Sp. z o.o.
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:1. Ewidencja dokumentów i operacji księgowych, w tym co najmniej:
      • ewidencja dokumentów sprzedaży, w tym operacji z zagranicą,
      • ewidencja i kwalifikacja dokumentów kosztowych,
      • ewidencja innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych (m.in. księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, dokumentów płacowych i innych),
      • znajomość zasad gospodarki magazynowej i ewidencja operacji magazynowych.
      2. Praktyczne stosowanie w pracy przepisów ustawy o rachunkowości, w tym mile widziane:
      • sporządzanie pełnych sprawozdań finansowych
      • wycena oraz inwentaryzacja aktywów i pasywów.
      3. Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT i CIT), zastosowanie wiedzy podatkowej w praktyce oraz kwalifikacja operacji gospodarczych zgodnie z przepisami podatkowymi.4. Sporządzanie innych sprawozdań, w tym GUS, wnioski kredytowe, leasingowe itp.
      • praktyczne doświadczenie pozwalające na wykonywanie ww. zadań - min. dwa lata na stanowisku o cechach samodzielnego księgowego,
      • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,
      • zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy,
      • rzetelność, elastyczność i zaangażowanie,
      • komunikatywność i umiejętność współpracy - w zespole oraz w ramach obsługi klientów,
      • nastawienie na rozwój i świadomość konieczności ciągłego doskonalenia zawodowego.
      • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
      • nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej
      • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą
      • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery
      Jeśli samodzielność, zaangażowanie i potrzeba rozwoju to Twoje cechy - zapraszamy Cię do naszego zespołu!

      Wymagania

      • Księgowość
      • Podatek od towarów i usług
      • Prawo Podatkowe
      • Finanse i Księgowość
      • Księgowość / podatki
      • VAT identification number
      • Deklaracje VAT
      • Deklaracje CIT
      • księgowanie faktur Vat
      • Sporządzanie sprawozdań GUS
      • Sporządzanie deklaracji dla ZUS, US, GUS
      • sporządzanie deklaracji do US, GUS i innych wymaganych przepisami prawa
      • Przygotowywanie sprawozdań od GUS
      • Podatek dochodowy od osób prawnych - CIT
      • sporządzanie deklaracji VAT- 7,
      • sporządzanie deklaracji VAT UE
      • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT
      • Sprawozdawczość GUS
      • VAT-7
      • podatek VAT
      • sprawozdania do GUS
      • Rozliczanie podatku CIT, VAT, PIT
      • VAT 7
      • VAT UE
      • Prowadzenie Księgi przychodów i rozchodów, ewidencji vat sprzedaży i zakupów
      • znajomość przepisów i orzecznictwa w zakresie VAT
      • Rejestry Vat
      • rejestr VAT zakupu i sprzedaży
      • Ustawa o VAT
      • cit
      • Pełna księgowość rozlicznie VAT i CIT
      • EU VAT
      • Prawo podatkowe UE (dyrektywa VAT, wyroki ETS)
  • KIEROWNIK PRODUKCJI

    • Wymagania

      Zadania:
      • Kompleksowa organizacja produkcji
      • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
      • Planowanie i koordynowanie prac podległego personelu
      • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań zarządzania produkcją
      • Prowadzenie aktualnej dokumentacji i zestawień kosztorysowych
      • Przestrzeganie założeń budżetowych
      • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
      • Dbanie o wysoką jakość produkcji
      • Raportowanie i analizy wydajności produkcji
      • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych
      • Komunikacja z innymi działami firmy
      • Wykształcenie wyższe techniczne (najchętniej w zakresie technologii produkcji, automatyki i mechanik)
      • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją (mile widziane urządzeń technicznych)
      • Doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi
      • Wiedza z zakresu norm ISO
      • Umowę o pracę
      • Regulowany czas pracy
      • Praca stacjonarna w siedzibie „Systema Polska”
      • Możliwość rozwoju
      • Dobrą atmosferę i współpracę
      • Szkolenia

Pracodawcy w Zduńskiej Woli