Czy to Twoja firma?

BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o. praca

Zduńska Wola

Jesteśmy BORG Automotive, liderem w branży motoryzacyjnej, który od ponad czterech dekad wyznacza standardy w zakresie regeneracji części samochodowych. Nasza historia to pasja i zaangażowanie, które przekuwamy w innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Jako największy w Europie niezależny producent części zamiennych, oferujemy produkty takie jak rozruszniki, alternatory, turbosprężarki, zaciski hamulcowe i wiele innych, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także przyjazne dla środowiska.

Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane w Anglii, Polsce i Hiszpanii, wraz z magazynami w kilku krajach europejskich, pozwalają nam na szybką i efektywną dystrybucję. Dzięki temu jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, zapewniając im dostęp do potrzebnych części i usług. Rozumiemy, jak ważna jest dostępność i szybkość reakcji, dlatego nasz zespół obsługi klienta, komunikujący się w wielu językach, jest zawsze gotowy służyć pomocą.

W BORG Automotive stawiamy na zrównoważony rozwój. Nasze procesy regeneracji pozwalają na znaczne ograniczenie emisji CO2 – średnio o 60%, zużycie energii o 42% oraz o 70% mniejsze wyczerpywanie się nieodnawialnych zasobów naturalnych. To nasz wkład w ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również szeroki wachlarz usług, które obejmują obsługę klienta, analizę rynku, analizę danych i produktów, listy rankingowe, a także informacje o produktach. Dostępne są również nasze innowacyjne rozwiązania cyfrowe, takie jak Portal Klienta, TecCom, TecDoc oraz sklepy internetowe i katalogi, które ułatwiają naszym klientom dokonywanie wyborów i zarządzanie ich potrzebami.

Jesteśmy dumni z naszego modelu biznesowego opartego na obiegu zamkniętym, który nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale także stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Różnorodność usług, szybki czas reakcji i zaangażowanie w innowacje to cechy, które nas wyróżniają.

W BORG Automotive, każdy dzień to kolejny krok w podróży ku doskonałości. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej historii, która jest przede wszystkim historią sukcesu w trosce o lepszą przyszłość dla motoryzacji i naszego świata.

BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o.

Siedziba główna

BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    BORG AUTOMOTIVE Spółka z o.o.
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie produktów do wysyłki, przyjmowanie dostaw i kontrola jakości przyjmowanych produktów, utrzymanie porządku na magazynie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: - dokładność i zaangażowanie w wykonywanie zadania, umiejętność pracy w zespole - doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane - uprawnienia na wózki widłowe UDT mile widziane - praca w godz. 05.45 - 13.45, 14.15 - 22.15, 22.00 - 06.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli