BetX Polska sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BetX Polska sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Betx Polska, innowacyjną firmą z branży gier hazardowych, która od 2016 roku rozwija swoją działalność z główną siedzibą w pięknym Bielsko-Biała. Nasza historia rozpoczęła się od marzeń o stworzeniu platformy, która dostarczałaby emocji i rozrywki dla miłośników sportu i gier na całym świecie. W 2020 roku z dumą rozpoczęliśmy naszą działalność na polskim rynku, wprowadzając do oferty zakłady sportowe, które szybko zyskały uznanie wśród klientów.

Nasze usługi to przede wszystkim zakłady sportowe, zarówno przedmeczowe, jak i zakłady LIVE, które pozwalają naszym klientom na uczestnictwo w grze w czasie rzeczywistym. Rozumiemy pasję do sportów wirtualnych i esportu, dlatego też w naszym portfolio znajdziesz szeroką gamę produktów z tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny. Nie zapominamy również o miłośnikach klasycznych gier karcianych, oferując różnorodne wirtualne rozgrywki, które dostarczają równie silnych emocji.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – marka BetX jest znana na rynku europejskim i afrykańskim od 2003 roku. To świadczy o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe, ekscytujące produkty, które odpowiadają aktualnym trendom i oczekiwaniom rynku.

W BetX Polska stawiamy na innowacje i jakość, co znajduje odzwierciedlenie w naszych aplikacjach mobilnych. Dzięki nim, możesz cieszyć się grą, gdziekolwiek jesteś, z łatwością dostosowując zakłady do swojego stylu życia. Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego nasza obsługa klienta jest zawsze dostępna, gotowa odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości.

Nasza przewaga konkurencyjna leży w elastyczności – oferujemy zakłady wzajemne zarówno przez Internet, jak i w punktach stacjonarnych. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy opcje takie jak cashout, zakłady na żywo, sporty wirtualne, esport, a także innowacyjne rozwiązania typu Combo Box czy Zakład Łączony, które zapewniają dodatkowe emocje i możliwości wygranej.

Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija i dąży do doskonałości. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej społeczności i razem z nami przeżywał niezapomniane chwile związane z grą i sportem. Razem możemy więcej!

BetX Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy BetX Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BetX Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BetX Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

BetX Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BetX Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. e-commerce / CRM

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • BetX Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Junior CRM Specialist / Młodszy Specjalista ds. CRM – aplikuj już dziś i dołącz do ekipy w Bielsku-Białej.

      Twoją rolą będzie implementacja działań CRM, aktywizacja i akwizycja klientów w zakresie zakładów bukmacherskich. Zadaniem kandydata będzie stymulowanie wzrostu KPI, pozytywnych doświadczeń klientów, aktywności i liczby użytkowników na platformie

      Zakres obowiązków

      • Koordynowanie i kompleksowa realizacja kampanii CRM za pomocą takich kanałów jak sms, newsletter, powiadomienia push/web

      • Segmentacja klientów i tworzenie spersonalizowanej komunikacji

      • Tworzenie prognoz, analiz i raportów z działań CRM

      • Zarządzanie treściami na stronie www oraz social mediach

      • Stała współpraca z Działem Bukmacherskim i Działem IT

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy z bazami danych

      • Znajomość WordPress / CMS

      • Doświadczenie w zarządzaniu social mediami

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku

      • Dobra organizacja pracy

      • Samodzielność

        Mile widziane:

      • Zainteresowanie zakładami bukmacherskimi;

      • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanego doświadczenia

      • Bilety na mecze, wydarzenia sportowe i imprezy integracyjne

      • Możliwość rozwoju i awansu

      • Praca w ambitnym zespole pełnym pasjonatów sportu

Pracodawcy w Bielsku-Białej