Czy to Twoja firma?

Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o praca

Przasnysz
Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o - oferty archiwalne

  • Konserwator sieci wodociągowej

    Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o
    • Przasnysz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      usuwanie awarii wodociągowych,wykonywanie płukania i dezynfekcji sieci wodociagowej,praca w wykopach o głębokosci poniżej 2 meteów,monitorowanie wodomierzy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia mistrzowskie lub czeladnicze, umiejętności techniczne pod presją czasu, odpowiedzialność w pracy zespołowej , wymagana praktyka w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przasnyszu