Salony Papis Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Salony Papis sp. z o.o. praca

Komorniki

Jesteśmy Salony Papis, Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji. Nasza podróż rozpoczęła się 5 maja 2016 roku w malowniczym Komornikach, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Od pierwszych dni naszej działalności, pasja do samochodów i zadowolenie klientów kierują każdym naszym krokiem.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 starannie wyselekcjonowanych samochodów używanych. Każdy pojazd przechodzi profesjonalne testy, abyś mógł być pewien jego jakości i niezawodności. Rozumiemy, że zakup samochodu to ważna decyzja, dlatego nasi eksperci są zawsze gotowi, by udzielić rzetelnego doradztwa przedzakupowego. Dzięki temu, z pełnym przekonaniem możesz wybrać auto, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Jesteśmy dumni z naszego kompleksowego podejścia do obsługi klienta. Oferujemy nie tylko sprzedaż pojazdów, ale także serwis blacharsko-lakierniczy, przeglądy techniczne, a także usługi ubezpieczeniowe i finansowe. Jako autoryzowany dostawca usług finansowych, zapewniamy Ci wsparcie w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych, które ułatwią realizację Twoich motoryzacyjnych marzeń.

Nasza firma wyróżnia się na rynku gwarancją legalności pojazdów. Każdy samochód w naszym salonie ma potwierdzoną historię i pochodzenie, co daje Ci pewność i spokój ducha. Z jednym pracownikiem, który jest sercem naszej firmy, dbamy o każdy szczegół, abyś Ty mógł cieszyć się bezproblemową jazdą.

W Salony Papis rozumiemy, że zaufanie jest kluczem do sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując transparentność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowego świata motoryzacji razem z nami – Twoimi ekspertami od samochodów używanych.

Salony Papis Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy Salony Papis Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Salony Papis Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Salony Papis Sp. z o.o.

Papis – oddział Poznań / Komorniki

Papis – oddział Poznań / Franowo

Papis – oddział Katowice

Papis – Odkup Aut Warszawa

Salony Papis Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Salony Papis Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik w dziale księgowości

    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Papis to alternatywa dla tradycyjnych komisów samochodowych.

      Sprzedajemy samochody używane w standardzie obsługi salonowej.

      Od 20 lat cieszymy się popularnością wśród Klientów chcących jeździć wiarygodnymi samochodami, ceniących kulturę i profesjonalizm obsługi. Oferujemy bezwypadkowe i sprawdzone samochody zapewniając bezpieczeństwo i komfort kierowcom i ich rodzinom oraz spełniając ich motoryzacyjne marzenia.

      Jako profesjonaliści potrafimy rozpoznać oczekiwania Klientów – Państwo wybierają samochód, my załatwiamy całą resztę.

      Aktualnie poszukujemy pracownika w dziale księgowości.

      Miejsce pracy : Komorniki k/ Poznania

      Zakres obowiązków

      • wsparcie procesów księgowych,
      • przygotowanie raportów kasowych,
      • deklaracje PCC,
      • fakturowanie oraz rozliczanie kasowe stoku,
      • przygotowanie zestawień miesięcznych,
      • zgłoszenia gwarancji serwisowych Defend oraz kontrola kont Uta.

      Wymagania

      • wymagane wykształcenie w obszarze księgowości,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office - w szczególności Excel,
      • dokładność,
      • dobra organizacja pracy,
      • zorientowanie na szczegóły.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia,
      • elastyczne godziny pracy,
      • miłą i przyjazną atmosferę,
      • pracę w prestiżowej firmie,
      • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Blacharz samochodowy

    • Komorniki

      Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko blacharz samochodowy.

      • naprawy blacharskie samochodów osobowych,
      • demontaż i montaż części mechanicznych do naprawy karoserii,
      • samodzielna naprawa (usuwanie wgnieceń, odnowienie skorodowanych obszarów),
      • rozległe naprawy blacharskie.

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku blacharz samochodowy,
      • mile widziana znajomość najnowszych technologii napraw blacharskich,
      • precyzja,
      • sumienność,
      • czynne prawo jazdy kat.B.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • rozwojową pracę w profesjonalnym serwisie.
      • pracę,
  • Specjalista ds. zakupu samochodów używanych

    • Komorniki

      Z związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko

      Specjalisty ds. zakupu samochodów używanych.

      • wstępna ocena stanu technicznego auta przed zakupem,
      • wycena samochodu używanego zgodnie z wytycznymi firmy,
      • aktywne pozyskiwanie aut używanych,
      • negocjowanie cen zakupu,
      • administracja dokumentów związanych z zakupem aut,
      • realizacja założonych planów zakupowych.

      Wymagania

      • znajomość branży motoryzacyjnej oraz doświadczine na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
      • wiedza i doświdczeine w negocjacjach,
      • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

      Oferujemy

      • atrakcyjny system wynagradzania,
      • cykl szkoleń kształtujących karierę zawodową.

Pracodawcy w Komornikach