Czy to Twoja firma?

P.D DROBEX SP. Z O.O. praca

Solec Kujawski

Jesteśmy Drobex – dumą Solca Kujawskiego i jednym z liderów na polskim rynku drobiarskim. Nasza historia zaczęła się w latach 60., kiedy to rodzina Frischke z pasją i zaangażowaniem podjęła się hodowli brojlerów. W 1987 roku, czterej bracia: Kazimierz, Marian, Stefan i Czesław, zdecydowali się na założenie firmy, która dziś jest symbolem jakości i tradycji.

Nasza misja to nie tylko zaspokajanie kulinarnych potrzeb naszych klientów, ale przede wszystkim dostarczanie im produktów bezpiecznych, zdrowych i pełnych wspaniałych walorów smakowych. Wierzymy, że jedzenie powinno być przyjemnością, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasze świeże i mrożone mięso z kurczaka, a także wędliny z serca Kujaw, były najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszego zakładu produkcyjnego, który uruchomiliśmy w czerwcu 2001 roku. To jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, gdzie każdy etap produkcji jest dokładnie kontrolowany, aby spełniać standardy Unii Europejskiej. Nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko w sieciach supermarketów na terenie całego kraju, ale również w restauracjach sieci KFC w Polsce i Europie Zachodniej.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Dlatego wdrożyliśmy system HACCP oraz posiadamy certyfikaty zgodności ze standardem IFS i BRC, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasza przewaga konkurencyjna to innowacyjność, szczegółowa kontrola jakości oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze produkty były synonimem doskonałości.

W Drobexie łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze doświadczenie i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiają, że możemy z dumą patrzeć w przyszłość, wciąż będąc blisko naszych korzeni i wartości, które przyświecały nam od samego początku. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są esencją wszystkiego, co robimy.

P.D DROBEX SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.D DROBEX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.D DROBEX SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa P.D DROBEX SP. Z O.O.

Siedziba główna

P.D DROBEX SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
P.D DROBEX SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Łódź
  4. Wrocław
  5. Solec Kujawski
  6. Bielsko-Biała
  7. Lubsko
  8. Toruń
  9. Gdańsk
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.D DROBEX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu technicznego.

    • Solec Kujawski
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      • wykształcenie zawodowe techniczne (mile widziana specjalizacja hydrauliczna),
      • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do uzyskania uprawnień w firmie,
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - wyrażamy gotowość przeszkolenia na kursach w celu zdobycia odpowiednich, uprawnień i przyuczenia do zawodu.
      Obowiązki:
      • obsługa podczyszczalni ścieków,
      • obsługa magazynu odpadów.
      • pracę w stabilnej firmie,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
      • prywatną opiekę medyczną,
      • szkolenia,
      • benefity w postaci: korzystnych ubezpieczeń grupowych oraz ubezpieczeń dla dzieci, paczki towarowe, karty podarunkowe,
      • parking dla pracowników.
  • Mechanik w dziale technicznym

    • Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - wyrażamy gotowość przeszkolenia na kursach w celu zdobycia odpowiednich uprawnień do przyuczenia do zawodu.
      Obowiązki:
      • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego,
      • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń.
      • pracę w rozwijającej się firmie,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • prywatny pakiet medyczny,
      • pakiet socjalny,
      • parking dla pracowników,
      • korzystne ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenia dzieci.

Pracodawcy w Solcu Kujawskim