Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. praca

Janikowo

Od ponad trzech dekad Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Montostal jest synonimem solidności i innowacyjności w produkcji konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku w Janikowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć specjalistyczne obiekty i instalacje produkcyjne dla szerokiego spektrum sektorów przemysłu. Od biopaliw, przez petrochemię, aż po przemysł spożywczy i cementowo-wapienny, nasze projekty są wszechstronne i dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić ugruntowaną pozycją na rynku polskim jako certyfikowany wykonawca stalowych zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych. Nasze usługi nie kończą się jednak na produkcji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują prefabrykację, montaż, zabezpieczenie antykorozyjne, a także remonty, modernizacje oraz projektowanie budowlane i wykonawcze. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, co pozwala nam dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Nasze realizacje nie znają granic – z sukcesem współpracujemy z klientami zarówno z Polski, jak i z całej Europy. To międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na ciągły rozwój i adaptację do zmieniających się wymagań rynkowych. Jako Generalny Wykonawca przy realizacji projektów i inwestycji, stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość, co przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi partnerzy.

W Montostal wierzymy, że kluczem do sukcesu jest doświadczenie i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Realizacja projektów dla znaczących przedsiębiorstw pozwoliła nam na wypracowanie solidnej pozycji konkurencyjnej i zdobycie cennego know-how, które jest naszym atutem na rynku. Dzięki temu możemy z dumą patrzeć w przyszłość, wiedząc, że nasze konstrukcje i instalacje technologiczne stanowią fundamenty dla wielu branż i przyczyniają się do ich rozwoju.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości przemysłu. Razem możemy osiągnąć więcej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Kruszwica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MONTOSTAL Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter (nr 2467)

    • Janikowo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie techniczne instalacji elektrycznych i elektronarzędzi, wykonywanie drobnych napraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Kurs elektryk, doświadczenie w pracy w zespole, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz konstrukcji stalowych (nr 2468)

    • Janikowo

      - spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, umiejętność spawania gazowego , praca w zespole
      • Inne wymagania: spawanie MIG/MAG oraz TIG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Monter konstrukcji stalowych (nr 2469)

    • Janikowo

      - montaż konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: praca w zespole, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: zdolność do pracy na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Janikowie