Czy to Twoja firma?

HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O praca

Ząbkowice Śląskie
Transport drogowy towarów
HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O

Praca alert - powiadomienia

Praca HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    HEMA INTERTRANS TRANSPORT , SPEDYCJA, LOGISTYKA SP. Z O.O
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      REALIZACJA ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH,PRZESTRZEGANIA OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW W TYM CZAS PRACY KIEROWCY
      PRACA TEREN UNII EUROPEJSKIEJ
      PO OKRESIE PRÓBNYM UMOWA O PRACĘ NA CZAS OKREŚLONY 3 LATA
      wynagrodzenie 2900,00 + diety
      istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Psychotesty+ orzeczenie lekarskie, Prawo jazdy kategorii E, Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy, Karta kierowcy, Prawo jazdy kategorii C
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W PROWADZENIU POJAZDÓW NA TRASACH MIĘDZYNARODOWYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2900,00 + diety rozkład czasu pracy - równoważny
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich