Czy to Twoja firma?

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. praca

Lubartów

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Na terenie całej Europy dla Roto pracuje ponad 1200 osób.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik działu Industrial Engineering

    Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
    • Lubartów
    • Zakres obowiązków

      Twoje zadania
      • kierowanie zespołem inżynierów procesu
      • kierowanie projektami inwestycyjnymi (wdrożenie nowych wyrobów, poprawa jakości, przyspieszenie dostaw i redukcja kosztów)
      • rozwój i optymalizacja komunikacji pomiędzy procesem rozwoju produktu a procesem produkcyjnym
      • inicjowanie projektowania procesów operacyjnych
      • rozwój obecnych standardów i inicjowanie nowych wspierających procesy produkcyjne i decyzyjne
      • aktywny udział w procesie digitalizacji budowy zaawansowanych procesów związanych z digitalizacją zakładu
      • rozwój zespołu i coaching pracowników

      Wymagania

      Twój profil
      • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
      • znajomość języka angielskiego
      • wykształcenie wyższe techniczne
      • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie inżynierii przemysłowej
      • znajomość przepisów bezpieczeństwa w procesie produkcyjnym WE
      • kilkuletnie doświadczenie w zakresie pracy z Lean Management
      • potwierdzone doświadczenie praktyczne i sukcesy w realizacji projektów inwestycyjnych w środowisku przemysłowym - zakup zaawansowanych technologii przemysłowych
      • umiejętność analizy ryzyka podejmowanych działań
      • umiejętność pracy w trybie projektowym
      • umiejętność szacowania zasobów niezbędnych do zrealizowania projektu

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
      • ambitne i odpowiedzialne projekty
      • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy, w tym kursy językowe
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie do posiłków
      • karta Medicover Sport
      • możliwość częściowo pracy zdalnej
      • elastyczny czas pracy
      • konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
      • bardzo dobre warunki pracy
      W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z pracownikami naszego działu HR - rekrutacja.praca@roto-frank.com Nie czekaj, dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami. Czekamy na Twoje CV!

Pracodawcy w Lubartowie