Czy to Twoja firma?

PROMOTECH-KM sp. z o.o. praca

Łapy

Od ponad trzech dekad jesteśmy w PROMOTECH-KM Sp. z o.o. liderem w dziedzinie produkcji maszyn i urządzeń, a nasza historia rozpoczęła się w październiku 1987 roku. Od skromnych początków, kiedy to koncentrowaliśmy się na produkcji pomocniczej, przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, które świadczy kompleksowe usługi kooperacyjne. Nasza siedziba znajduje się w Obornikach Śląskich, a główna działalność skupiona jest w Łapach.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w innowacyjność i ciągłe dążenie do doskonalenia. Nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne, a wysoki standard jakości wyrobów i usług to dla nas priorytet. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdza certyfikat ISO 9001, który uzyskaliśmy dzięki naszemu rozbudowanemu parkowi maszynowemu i komórce Kontroli Jakości.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym produkcję maszyn, urządzeń oraz ich części, obróbkę wiórową, plastyczną metali, cięcie laserowe, malowanie proszkowe, a także montaż mechaniczny i elektryczny. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z branży, co pozwala nam na utrzymanie przewagi konkurencyjnej, oferując niski koszt wytworzenia przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest silna i stabilna – eksportujemy ponad 90% naszej produkcji do wielu krajów na całym świecie. To świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci oraz o skuteczności naszych działań na arenie globalnej.

W PROMOTECH-KM Sp. z o.o. tworzymy nie tylko produkty, ale i wartości. Innowacyjność, indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz wysoki standard jakości to fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszego doświadczenia i zaangażowania w tworzenie lepszych rozwiązań dla przemysłu.

PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Łapy
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy

Praca PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Spawacz

    PROMOTECH-KM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Łapy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -montaż konstrukcji na podstawie rysunku technicznego, szczepianie i spawanie MIG/MAG

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w pracy spawacza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA ZMIANOWA 6-14, 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Ślusarz

    • Łapy

      prace przygotowawcze i ślusarskie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego , doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,5 PLN

Pracodawcy w Łapach