Royal Work Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Royal Work sp. z o.o. Sp. k. praca

Opole

Agencja Royal Work – firmia  zajmująca się pośrednictwem pracy. W spektrum naszych działań jest pośrednictwo pracy w Polsce jak i za zachodnią granicą, a także leasing pracowniczy dla firm. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność realizowanych projektów oraz rzetelne podejście do klienta.

Royal Work Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Opole
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Royal Work Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Royal Work Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Royal Work Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Zabrze
  5. Bydgoszcz
  6. Olsztyn
  7. Częstochowa
  8. Włocławek
  9. Swidnica

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Royal Work Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Opole
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Polska agencja pracy Royal Work oferuje pracę dla mężczyzn w Tułowice (woj. opolskie) na produkcji części do pralek.

      Zakres obowiązków

      - praca przy produkcji części do pralek;
      - sprawdzanie jakości wyrobów gotowych, szlifowanie i wyrównywanie części, pakowanie w kontenery;
      - oczyszczenie produktu z kurzu;
      - konserwacja maszyny produkcyjnej;
      - produkcja części w piecach;
      - praca w parach po 2 osoby.

      Wymagania

      - chęć do pracy, staranne wykonywanie obowiązków;

      - samodzielność, sumienność.

      Oferujemy

      - 14-15 zł/godzina netto, do 26 roku życia + 0,90 grosza, dla studentów do 26 roku życia stawka 18,30 zł/godzina netto;
      - około 250-300 godzin miesięcznie;
      - umowa zlecenie;
      - zapewniona jest odzież robocza i obuwie;
      - praca na dwie zmiany (pon-niedz, 07:00-19:00, 19:00-07:00, praca 6 dni w tygodniu)
      - mieszkanie, są wszystkie udogodnienia, 300 zł miesięcznie (odliczane od pensji).

  • Pracownik produkcji paneli drewnianych

    • Kietrz
    • Pracownik do produkcji wyrobów z drewna (drewniane panele)
      Polska agencja pracy Royal Work oferuje pracę dla mężczyzn bez doświadczenia zawodowego przy produkcji drewnianych paneli w m. Kietrz (80 km od Opola).

      • Praca przy produkcji paneli drewnianych, desek i płyt podłogowych, laminatu;
      • Przycinanie desek zgodnie z wymaganym rozmiarem;
      • Sprawdzanie jakości wyrobów gotowych, szlifowanie i poziomowanie, oczyszczenie produktów gotowych;
      • Lakierowanie produktów;
      • Pomoc stolarzom w pracy przy obrabiarkach;
      • Konserwacja maszyn.

      Wymagania

      • Gotowość do pracy fizycznej;
      • Chęć do pracy;
      • Samodzielność, sumienność.

      Oferujemy

      • 15 zł / godzine netto, umowa zlecenie;
      • Zapewnione jest obuwie robocze (odzież, koszula i spodnie po okresie próbnym);
      • Praca na dwie zmiany po 10-12 godzin (bez zmian nocnych, dodatkowo w soboty).
      • Możliwość pracy 260-300 godzin/miesiąc.
      • Mieszkanie, wszystkie udogodnienia, 2-3 osoby w pokoju, 300 zł miesięcznie (odliczane od pensji). Znajduje się 15 minut spacerkiem do pracy.

      Więcej informacji +48 883 632 998

Pracodawcy w Opolu