Czy to Twoja firma?

Kalibra Spółka z o. o. praca

Kamienna Góra

Jesteśmy "Kalibra" Sp. z o.o., dumnym liderem w dziedzinie innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Nasza podróż rozpoczęła się w 2001 roku w malowniczej miejscowości Kamienna Góra, gdzie do dziś tworzymy i rozwijamy nasze produkty. Zatrudniając 53 wykwalifikowanych pracowników, każdego dnia dążymy do perfekcji, tworząc opakowania, które nie tylko chronią zawartość, ale i przyciągają wzrok swoją estetyką.

Specjalizujemy się w produkcji folii i arkuszy opakowaniowych, w tym laminowanych, które są nie tylko praktyczne, ale również przyjazne dla środowiska. Nasze PAPE soft film, co-extruded multilayer films oraz folie barierowe to wynik pasji i ciągłego dążenia do doskonałości. Jesteśmy dumni, że nasze wysokobarierowe osłonki poliamidowe są wybierane przez branżę spożywczą, gdzie jakość i bezpieczeństwo są priorytetem.

Innowacyjność to słowo, które nas wyróżnia. Nasz system chłodzenia dla wydmuchiwanej rękawy, nowa technologia wytłaczania z wykorzystaniem wody do chłodzenia, to tylko niektóre z rozwiązań, które pozwalają nam tworzyć folie o wyjątkowej przeźroczystości i połysku. Jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty, które są nie tylko piękne, ale także wytrzymałe i funkcjonalne.

Rozumiemy, że nasze opakowania to nie tylko produkt – to część większej historii. Dlatego też, z taką samą troską o szczegóły, jaką poświęcamy naszym foliom, oferujemy wsparcie techniczne, które prowadzi Daniel Dybowski. Jesteśmy tu, aby pomóc i doradzić, bo wiemy, że sukces naszych klientów to także nasz sukces.

Nasza innowacyjność nie kończy się na produktach. Jesteśmy pionierami w produkcji folii, które można pasteryzować i sterylizować, a także oferujemy folie o zredukowanej grubości, które nie tracą na jakości. To nasze zaangażowanie w doskonalenie każdego aspektu produkcji sprawia, że możemy z dumą mówić o naszej pozycji na rynku.

W "Kalibra" Sp. z o.o. wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy łączą tradycję z nowoczesnością, a jakość z innowacyjnością. Zapraszamy Cię do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Oferty pracy Kalibra Spółka z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kalibra Spółka z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kalibra Spółka z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Kalibra Spółka z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kamienna Góra
  2. Wrocław
  3. Jelenia Góra
  4. Gliwice
  5. Bielsko-Biała
  6. Brzeg Dolny
  7. Bydgoszcz
  8. Legnica
  9. Łódź
  10. Lubawka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kalibra Spółka z o. o. - oferty archiwalne

  • Portier

    • Kamienna Góra
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      obsługa bramy wjazdowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier/kontroler jakości

    • pełny etat

      Obsługa komputera, wystawianie dokumentów magazynowych, sprzedażowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: Sumienność, dokładność. Prosze dzwonić wyłącznie od poniedziałku do piątku od 9.do 10.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony i 3500zł. netto
  • Robotnik gospodarczy

      Utrzymanie porządku hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowych i socjalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana sumienność i rzetelność. Kontakt tylko telefoniczny!!!

      Oferujemy

Pracodawcy w Kamiennej Górze