Czy to Twoja firma?

SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI praca

Srebrna Góra
Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI

Praca alert - powiadomienia

Praca SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI

  • Konserwator

    SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI
    • Srebrna Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SŁAWOMIR JOPA DW POD FORTAMI - oferty archiwalne

  • Kucharz (1/2 etatu)

    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie śniadań, obiadów, kolacji, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, mycie naczyń i sprzętów kuchennych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: podstawowy gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: DYSPOZYCYJNOŚĆ 07:00 -20:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Srebrnej Górze