Czy to Twoja firma?

KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdańsk
KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse obsługa klienta / call center

Oferty pracy KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent w dziale finansów

    KONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nowe Miasto Lubawskie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprawdzanie poprawniości i kompletnościdanych w systemie komputerowym, wsparcie w realizacji projektów, wsparcie w przygotowywaniu raportów oraz analiz

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymiar czasu pracy: 15 godz. w tygodniu- zdalnie. Miejsce wykonywania pracy: Nowe Miasto Lubawskie.Aplikacja:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia: godzinowy

Pracodawcy w Gdańsku