Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych praca

Polkowice
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Powiatowe Centrum Usług Wspólnych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Usług Wspólnych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powiatowe Centrum Usług Wspólnych

Siedziba główna

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Powiatowe Centrum Usług Wspólnych - oferty archiwalne

  • Robotnik do pracy lekkiej

    • Chocianów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac porządkowych na terenie jednostki - Zespół Szkół w Chocianowie. Monitorowanie i sprawdzanie posiadanych środków czystości oraz ich zabezpieczenie i wnioskowanie o środki z należytym wyprzedzeniem.
      Monitorowanie ekonomicznego i racjonalnego korzystania z wszelkiego rodzaju mediów tj.: prąd, ogrzewanie, woda.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : praca zmianowa: I zmiana 7:00-15:00 II zmiana 14:00-22:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Polkowice

      Utrzymanie czystości w budynkach Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

  • Pracownik ds. finansowych

    • Polkowice

      Prowadzenie rachunkowości jednostek obsługiwanych przez PCUW, w tym jednostek oświatowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: praktyczna znajomość przepisów i praw finansowego, bardzo dobra obsługa komputera w zakresie srodowiska Windows pakiet MS Office, samodzielne księgowania dokumentów
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność prowadzenia księgowości jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego [Inne] : 2 letni staż pracy w księgowości jednostki samorządowej. Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z wytycznymi wskazanymi w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze opublikowanym na stronie BIP Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Polkowicach w zakładce :Praca":

      Oferujemy

Pracodawcy w Polkowicach