Czy to Twoja firma?

UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Stare Babice
UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    UNITED VENDING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Stare Babice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), katalogowanie i archiwizacja faktur, obsługa sprzętów biurowych, komunikacja z innymi firmami i kontrahentami, telefoniczna obsługa klientów oraz kontrahentów również w języku ukraińskim, samodzielne przemieszczanie się samochodem osobowym na spotkania, przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, zamawianie materiałów biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: wysoka kultura osobista (reprezentowanie firmy na zewnątrz), PRAWO JAZDY B, obsługa komputera - pakiet programów office
      • Inne wymagania: Łatwość uczenia się i dostosowania do nowych sytuacji. Dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starych Babicach