HENRY KRUSE Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

HENRY KRUSE Sp.z o.o. praca

Bielany Wrocławskie

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią polskiego rynku, oferując naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim zaufanie i bezpieczeństwo. W Henry Kruse Sp. z o.o. z Bielan Wrocławskich, naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych systemów higienicznych, które wspierają efektywność i komfort pracy w różnych branżach. Od HoReCa po HealthCare i Industry, nasze rozwiązania są wszechstronne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.

Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku, ale nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej – do inicjatywy rodziny Kruse i powstania organizacji IGEFA w 1975 roku. To właśnie te solidne fundamenty pozwoliły nam na rozwój i stworzenie międzynarodowej organizacji INPACS w 2009 roku, która dzisiaj działa w ponad 150 oddziałach w 16 krajach. Jesteśmy częścią tej wielkiej rodziny, co daje nam siłę i możliwości, by być blisko naszych klientów na całym świecie.

Z dumą zatrudniamy od 201 do 500 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co najlepsze dla naszych klientów – ponad 10.000 produktów najwyższej jakości. Od środków czystości, przez maszyny i urządzenia, aż po artykuły BHP – wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje przedsiębiorstwo funkcjonowało bez zarzutu.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła – to codzienna praktyka. Uczestniczymy w targach i sympozjach, śledzimy nowinki rynkowe, aby zawsze być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów. Nasze zaangażowanie w ekologię i społeczność potwierdza certyfikat EcoVadis, który jest dla nas zarówno zobowiązaniem, jak i wyróżnieniem.

Jesteśmy również hurtownią farmaceutyczną z uprawnieniami do sprzedaży wyrobów aptecznych i medycznych, co pozwala nam obsługiwać apteki, szpitale, gabinety lekarskie oraz weterynaryjne. To nasz sposób na pokazanie, że zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem.

Wspieranie funkcjonowania firm na terenie całej Polski to nasza codzienność. Dzięki naszemu intuicyjnemu sklepowi internetowemu, zamówienia można składać o każdej porze dnia i nocy, a specjalne rabaty i indywidualne warunki cenowe to nasza forma podziękowania za zaufanie i współpracę.

W Henry Kruse Sp. z o.o. wierzymy, że nasza siła tkwi w zrozumieniu i spełnianiu potrzeb naszych klientów. Każdego dnia pracujemy na to, by być dla Was partnerem, na którym możecie polegać. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej.

HENRY KRUSE Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy prawo i administracja państwowa

Oferty pracy HENRY KRUSE Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HENRY KRUSE Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HENRY KRUSE Sp.z o.o.

Siedziba główna

HENRY KRUSE Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Gdańsk
  5. Poznań
  6. Katowice
  7. Sobotka
  8. Piekary Śląskie
  9. Wadowice
  10. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HENRY KRUSE Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Skawina, woj. małopolskie

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie dostaw towarów
      • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień
      • Utrzymywanie porządku w magazynie
      • Obsługa wózka widłowego

      Wymagania

      • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
      • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
      • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
      • Kartę sportową
      • Premie uznaniowe
      • Premie świąteczne
      • Spotkania integracyjne
      • Możliwość dodatkowych szkoleń
      • Miłą atmosferę pracy

    • Bielany Wrocławskie

      Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie

      Wymagania

      Oferujemy

      • Miłą atmosferę pracymaga

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich