Czy to Twoja firma?

LIDL Sp. z o.o. Sp. k. praca

Jankowice
LIDL Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy LIDL Sp. z o.o. Sp. k.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIDL Sp. z o.o. Sp. k.

  • Pracownik sklepu

    LIDL Sp. z o.o. Sp. k.
    • Augustów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Zastępca managera sklepu

    • Biskupiec
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LIDL Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LIDL Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Kasjer -sprzedawca

    • Kielce
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      w/g stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży handlowej. wykładanie towaru, obsługa klientów, dbanie o porządek oraz świeżość towarów. Miejsce pracy Kielce: ul. Warszawska 216 (3 miejsca pracy) ul. Śląska 3 (3 miejsca pracy) ul. Popiełuszki 15 (3 miejsca pracy) ul. Szajnowicza-Iwanowa 23 (3 miejsca pracy)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 738 - 3 038 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3/4 etatu ( praca na dwie zmiany w godz. 04.30-22.30 ); wynagrodzenie w zależności od stażu pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jankowicach