Czy to Twoja firma?

Budbis Łukasz Bisek praca

Lublin
Budbis Łukasz Bisek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Lublin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Budbis Łukasz Bisek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Budbis Łukasz Bisek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Budbis Łukasz Bisek - oferty archiwalne

  • Pomocnik budowlany

    Budbis Łukasz Bisek
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca polegająca na wykonywaniu wyburzeń w remontowanych lokalach, wynoszenie gruzu i innego urobku powstałego podczas prac remontowych, wnoszenie materiałów budowlanych do remontowanego lokalu, wykonywanie prac zleconych przez pracodawcę np: mieszanie kleju, docinanie glazury lub płyt gk, wykonywanie bruzd w betonie itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: chęci do przyuczenia się do zawodu, Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie