Czy to Twoja firma?

JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA praca

Kalisz
Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej,
JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kalisz
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń energetyki odnawialnej

    JATEL ELECTRIC MARIUSZ MARGIELA
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż konstrukcji nośnej modułów PV, montaż modułów PV, praca na wysokości, montaż okablowania DC, AC, montaż dróg kablowych, montaż falowników wraz z wymag. osprzętem, podłączenie do sieci internetowej. uruchomienie inst. PV,prpwadzenie samochodu służowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętności ślusarskie - konstrukcyjne, umiejętność pracy na wysokości, podstawowa znajomość układów elektrycznych, zagadnień IT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu