Studio Kolor Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Studio Kolor sp. z o.o. praca

Głogów Małopolski

Jesteśmy drukarnią wielkormatową. Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia.

Studio Kolor Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Studio Kolor Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studio Kolor Sp. z o. o.

Mapa Studio Kolor Sp. z o. o.

Siedziba główna

Studio Kolor Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Studio Kolor Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Drukarz Wielkoformatowy

    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa ploterów wielkoformatowych o szerokości do 5 m

      • Przygotowanie materiałów do druku

      Wymagania

      • Predyspozycje do obsługi urządzeń technicznych sterowanych komputerowo

      • Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy technicznej

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      • Znajomość zagadnień poligrafii i procesu DTP

      • Wykształcenie techniczne (minimum średnie)

      • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Pełnoetatowe zatrudnienie

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Specjalista ds. sprzedaży

      • obsługa klientów biznesowych

      • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

      • realizowanie planów sprzedaży

      • analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej w drukarni wielkoformatowej lub agencji reklamowej)

      • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

      • zdolności organizacyjne i analityczne

      • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

      Oferujemy

      • pełnoetatowe zatrudnienie

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim