Czy to Twoja firma?

Poczta Polska S.A. praca

Bolesławiec
Poczta Polska S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Poczta Polska S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poczta Polska S.A.

  • Listonosz samochodowy

    Poczta Polska S.A.
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Poczta Polska S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Poczta Polska S.A. - oferty archiwalne

  • Kwalifikowany pracownik ochrony

    • Zakres obowiązków

      Ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony, konwojowanie osób i mienia powierzonego do ochrony, wykonywanie czynności osoby transportującej, kontrola ruchu osobowo - materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu, prowadzenie dokumentacji konwojowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, posiadanie wpisu na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do 2600 zł brutto + premia w wysokości ok. 300 zł lub dodatek wyrównawczy - łącznie nie mniej niż 28

Pracodawcy w Bolesławcu