PGNiG Serwis Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PGNiG Serwis sp. z o.o. praca

Lublin

Witajcie, jesteśmy PGNiG Serwis Sp. z o.o., z siedzibą w malowniczym Lublinie. Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to podjęliśmy się misji tworzenia usług wspólnych dla Grupy Kapitałowej PGNiG, która jest filarem bezpieczeństwa energetycznego Polski. Jako lider na polskim rynku gazu, każdego dnia dbamy o to, aby energia płynęła do domów i przedsiębiorstw bez zakłóceń.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują teleinformatykę, finanse, księgowość, zarządzanie kadrami i płacami, nieruchomościami, a także bezpieczeństwo i ochronę. Dzięki naszym działaniom, spółki Grupy Kapitałowej PGNiG mogą skupić się na swojej głównej działalności, mając pewność, że ich zaplecze operacyjne jest w najlepszych rękach.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które są dla nas drogowskazem w codziennej pracy. Wiarygodność, odpowiedzialność, partnerstwo i jakość to nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy nasze relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Nasze zaangażowanie w te wartości przekłada się na wysoką jakość usług, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO/IEC 27001.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa – wdrażamy Programy Efektywnościowe, które nie tylko usprawniają procesy rachunkowe i kadrowo-płacowe, ale także podnoszą standardy w zakresie systemów i narzędzi IT. Jako Centrum Kompetencyjne, dostarczamy rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby, ale również wyznaczają kierunki rozwoju dla całej branży.

Jesteśmy częścią strategicznej infrastruktury energetycznej Polski, a nasza stabilność finansowa i silna pozycja rynkowa są wynikiem przemyślanych decyzji i konsekwentnej realizacji założonych celów. Naszym głównym wspólnikiem jest ORLEN S.A., co stanowi o naszej solidności i znaczeniu w krajowym sektorze energetycznym.

W PGNiG Serwis Sp. z o.o. tworzymy przestrzeń dla rozwoju, innowacji i bezpieczeństwa. Jesteśmy zaufanym partnerem, który nieustannie dąży do doskonałości, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej energicznej społeczności.

PGNiG Serwis Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Lublin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PGNiG Serwis Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PGNiG Serwis Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PGNiG Serwis Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Szczecin
  5. Poznań
  6. Jedrzejów
  7. Plock
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PGNiG Serwis Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający - pracownik fizyczny

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PGNiG Serwis Sp. z o.o. - dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG, poszukuje obecnie osób na stanowisko:

      Pracownik sprzątający - pracownik fizyczny

      Miejsce pracy:

      • Warszawa - Mokotów, ul. Augustówka 30
      • Warszawa - Żerań, ul. Modlińska 15
      • Warszawa - Kawęczyn ul. Chełmżyńska 180

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • Sprzątanie kotłowni oraz pomieszczeń produkcyjnych (ręczne zamiatanie, mopowanie, odkurzanie z pyłu)
      • Dokładanie środków higienicznych w toaletach w pomieszczeniach produkcyjnych
      • Usuwanie odpadów oraz opróżnianie kontenerów na śmieci
      • Mycie posadzek automatami myjącymi ręcznymi
      • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00

      Wymagania

      • Chęci do pracy
      • Sumienność
      • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu automatem myjącym

      Oferujemy

      • Stabilne warunki pracy - poszukujemy kandydatów do nawiązania stałej współpracy,

      • Terminową wypłatę wynagrodzenia,

      • Pracę na umowę zlecenie w godz. 06:00-14:00,

      Niezbędne narzędzia pracy i odzież ochronną,

      • Przyjazną atmosferę.

      Osoby zainteresowane prosimy o:

      • kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 519 035 632 lub 511 735 012
      • przesłanie CV lub danych kontaktowych.
  • Pracownik Gospodarczy Utrzymania Terenów Zewnętrznych

    • Warszawa
    • PGNiG SERWIS SP. Z O.O. - dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z GK PGNiG, poszukuje obecnie osób na stanowisko:

      Pracownik Gospodarczy Utrzymania Terenów Zewnętrznych

      • EC Siekierki, ul. Augustówka 30
      • EC Żerań, ul, Modlińska 15

      o Twoich obowiązków należeć będzie w szczególności:

      • Sprzątanie i utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych (m.in. zamiatanie chodników, grabienie liści, przycinanie krzewów, koszenie traw);

      Wymagania

      Poszukujemy osoby, która:

      • Jest dobrze zorganizowana, sumienna i umie pracować w zespole.

      Oferujemy

      • Pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w godzinach 6:00-14:00,
      • Niezbędne narzędzia pracy i odzież ochronną;
      • Wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo;
      • Stabilne warunki pracy - poszukujemy kandydatów do nawiązania stałej współpracy;

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 519 035 632 lub przesłanie CV.

Pracodawcy w Lublinie