Czy to Twoja firma?

Urząd Miejski w Sandomierzu praca

Sandomierz
kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej
Urząd Miejski w Sandomierzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Urząd Miejski w Sandomierzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miejski w Sandomierzu

Praca Urząd Miejski w Sandomierzu - oferty archiwalne

  • Strażnik miejski-aplikant

    Urząd Miejski w Sandomierzu
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      a)ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
      b)czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego - w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym,
      c)kontrola publicznego transportu zbiorowego - w zakresie określonym w ustawie z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym,
      d)współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
      e)zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia,
      f)ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,
      g)współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
      h)informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
      i)konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: In. niezbędne: a)obywatelstwo polskie, b)ukończone 21 lat, c)wykształcenie co najmniej średnie, d)korzystanie z pełni praw publicznych, e)brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, f)sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, g)nienaganna opinia, h)uregulowany stosunek do służby wojskowej (nie dotyczy kobiet). IV. dodatkowe: a)prawo jazdy kat. B, b)umiejętność dobrej organizacji pracy, c)zdecydowanie i samodzielność w działaniu, d)dyspozycyjność, e)umiejętność pracy w zespole, f)wysoka kultura osobista, g)dobra znajomość topografii Sandomierza, h)znajomość struktury organizacyjnej Urzędu Miejskiego w Sandomierzu; i)znajomość regulacji prawnych z zakresu m.in.: ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o strażach gminnych, kodeksu wykroczeń, kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawy Prawo o ruchu drogowym. IX. Wymagane dokumenty: a)list motywacyjny, b)życiorys zawodowy curriculum vitae, c)kwestionariusz osobowy kandydata (do pobrania ze strony ), d)kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe, e)kopie dyplomów, świadectw lub innych dokumentów potwierdzających wykształcenie, f)kserokopia książeczki wojskowej ( strona ze zdjęciem oraz przeniesieniem do rezerwy), g)zaświadczenie lekarskie stwierdzające: zdolny do wykonywania ćwiczeń fizycznych lub zdolny do udziału w teście sprawnościowym". h)oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, i)oświadczenie stwierdzające, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, j)oświadczenie kandydata od kiedy może podjąć zatrudnienie, k)podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy dotycząca ochrony danych osobowych ( do pobrania ze strony BIP Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, zakładka: Bezpieczeństwo i Ochrona Danych Osobowych) Wszystkie oświadczenia, list motywacyjny, kwestionariusz osoby powinny być własnoręcznie podpisane, pod rygorem nieuzyskania pozytywnej oceny formalnej. Etapy rekrutacji: a)weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, b)test sprawnościowy (marszobieg na dystansie 3000 m, podciąganie na drążku wysokim, skłony tułowia w przód w czasie 2 min., bieg wahadłowy 10x10 m), c)rozmowa z Komisją Rekrutacyjną (m.in. weryfikacja znajomość topografii miasta, regulacji prawnych z zakresu: ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o strażach gminnych, kodeksu wykroczeń, kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawy Prawo o ruchu drogowym), d)badania lekarskie. X. Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne (w zamkniętych kopertach) należy składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, przy Placu Poniatowskiego 3 lub przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Sandomierzu w terminie do dnia 30 kwietnia 2022 r. z dopiskiem na kopercie: Dotyczy naboru na stanowisko strażnika miejskiego - aplikanta". Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miejskiego w Sandomierzu po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone. Dokumenty aplikacyjne złożone przez kandydatów, którzy nie zostali wybrani będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego, następnie zostaną komisyjnie zniszczone. Niewybrani kandydaci mogą w terminie trzech miesięcy od dnia zakończenia procedury naboru, nie dłużej niż do czasu zniszczenia dokumentów, odebrać swoje oferty składając stosowne oświadczenie. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicach informacyjnych w budynku Urzędu Miejskiego przy Placu Poniatowskiego 3.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu