Czy to Twoja firma?

GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wrocław
2015
GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy/pracownik ds. administracji - 888

    GRUPA AF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wsparcie działaności firmy w zakresie operacyjnym;
      bieżąca obsługa biura;przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, aktualizacja ewidencji, kontakt z pracownikami w sprawie bieżącej działalności firmy, archiwizacja dokumentów, prowadzenie zestawień faktur;
      kontakt z działem księgowości;
      archiwizacja dokumentów;
      kontakt z pracownikami w sprawie bieżącej działalności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: **Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE
      • Inne wymagania: dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań - do dla nas kluczowa cecha na tym stanowisku, zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność - pracujemy w zgranych zespołach, znajomość pakietu NS Office, umiejętność analitycznego myślenia, ze względu na misję firmy, posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prywatna opieka medyczna i karta Multisport; praca w godzinach od 09.00 - 16.00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu