Czy to Twoja firma?

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A. praca

Poznań

Z dumą stoję na czele miejskiej rewolucji w zarządzaniu nieruchomościami w Poznaniu. Jako Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, nasza historia sięga ponad 75 lat wstecz, co czyni nas najstarszym i najbardziej doświadczonym zarządcą nieruchomości w Wielkopolsce. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie i uznanie, stając się niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku – potwierdza to tytuł Zarządcy Roku 2021, który jest dla nas zarówno zaszczytem, jak i motywacją do dalszego rozwoju.

Nasze usługi to nie tylko zarządzanie – to opieka i dbałość o każdy szczegół. Zatrudniamy ponad 130 wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania. Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, od przeglądów technicznych, przez nadzór nad remontami, aż po obsługę ekonomiczno-finansową i prawną. Nasze innowacyjne podejście widoczne jest w elektronicznym Biurze Obsługi Mieszkańców (e-BOM) i platformie iPKO Biznes, które ułatwiają komunikację i procesy zarządcze.

Dbamy o to, by nasze budynki były nie tylko bezpieczne, ale i energooszczędne. Dlatego przeprowadziliśmy termomodernizacje w ponad 300 zarządzanych przez nas obiektach, co przekłada się na realne korzyści dla mieszkańców i środowiska. Nasze Pogotowie Techniczne czuwa 24/7, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo wszystkim pod naszą opieką.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, ale to, co nas naprawdę wyróżnia, to indywidualne podejście do każdej nieruchomości i jedno z najlepszych ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej, które świadczy o naszym profesjonalizmie i stabilności. Jako firma w 100% należąca do Miasta Poznań, jesteśmy zobowiązani do ciągłego podnoszenia standardów i jakości życia w naszym pięknym mieście.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć przestrzeń, w której każdy chce mieszkać i pracować.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Poznań
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A.

Centrala i Biura obsługi mieszkańców

Pogotowie techniczne 24h

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Biuro obsługi mieszkańców

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ S.A. - oferty archiwalne

  • Monter-instalator

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac związanych z realizacją przeglądów gazowych i wymiany wodomierzy, prowadzenie bieżącej dokumentacji i zapisów wykonywanych prac oraz zużytych materiałów na kartach pracy.
      Pierwsza umowa na czas określony kolejna na czas nieokreślony. Równoważany czas pracy, wg. harmonogramu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku - wymagane
      • Inne wymagania: Uprawnienia dozorowe D,E- pracodawca umożliwia uzyskanie uprawnień, posiadanie umiejętności zgodnych z uprawnienia. Mile widziane: komunikatywność, sprawność działania, kultura osobista, odpowiedzialność. Inne: Prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 300 - 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor ds windykacyjno- prawnych i audytu wewnętrznego

    • Poznań

      analiza dokumentów windykacyjno-prawnych, tworzenie pism procesowych, sporządzanie informacji prawnych, współpraca z zespołem radców prawnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, punktualność , Biegła znajomość MS Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub 5 rok studiów- Prawo, Prawo w biznesie, Administracja, kierunek prawno- ekonomiczny. Dobra znajomość przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego, kodeksu postepowania cywilnego, kodeksu spółek handlowych, ustawy o własności lokali, ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, umiejętność analizy dokumentów w zakresie windykacyjno-prawnym. Mile widziane: umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także w zespole, wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 300 PLN

Pracodawcy w Poznaniu