Czy to Twoja firma?

Clean-eco 2000 sp. z o.o. praca

Gdynia

Od ponad dwóch dekad Clean-eco 2000 to synonim czystości i porządku w sercu Gdyni. Jesteśmy dumni, że od 1995 roku nieustannie podnosimy standardy w branży profesjonalnych usług sprzątania, dbając o to, by przestrzenie naszych Partnerów lśniły czystością. Nasza misja to nie tylko utrzymanie czystości, ale również edukowanie o jej znaczeniu, zawsze z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, od utrzymania czystości wewnątrz budynków, przez prace na wysokości, aż po pielęgnację terenów zielonych i specjalistyczne prace porządkowe. Wszystko to wykonujemy z niezachwianą innowacyjnością, rzetelnością, profesjonalizmem i jakością, które są naszymi kluczowymi wartościami.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi utrzymania czystości są wybierane przez ponad 100 Partnerów na terenie całego kraju. To świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wysoki standard usług, ale również posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości.

W Clean-eco 2000 zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych metod pracy, co pozwala nam być o krok przed konkurencją i nieustannie zaskakiwać naszych Partnerów pozytywnymi efektami naszych działań. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyboru usług, które są gwarancją czystości i estetyki, a także troski o naszą wspólną planetę.

Clean-eco 2000 Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Clean-eco 2000 Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Clean-eco 2000 Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Clean-eco 2000 Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Clean-eco 2000 Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Clean-eco 2000 Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konserwator czystości na obiekcie Kellogg's

    • Kutno
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Opis:

      Firma ,,Clean-Eco 2000" Sp. z o.o., zajmująca się profesjonalnymi usługami, zatrudni konserwatora czystości na obiekt Kellogg’s w Kutnie.

      Tel. kontaktowy: 600-289-901

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      - utrzymanie czystości w firmie zajmującej się produkcją w branży spożywczej

      Wymagania

      Oczekujemy:

      - punktualności

      - rzetelności

      - chęci i motywacji do pracy

      Oferujemy

      - pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach: 6.00-14.00; 14.00-22.00 i 22.00-6.00

      - pracę na umowę zlecenie w okresie próbnym - stawka 15zł netto/godzina

      - po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o prace

      - premię frekwencyjną za przepracowanie normy miesięcznej w kwocie 200zł

      - możliwość wzięcia udziału w dodatkowych projektach za wyższą stawkę

      - możliwość rozwoju i awansu

Pracodawcy w Gdyni