PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

PAŁUCKI TRADE sp. z o.o. praca

Fabianki

W sercu malowniczego Skórzna, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, rodzi się nasza historia. Jesteśmy Pałucki Trade, firma z długą tradycją, która wyrosła na fundamencie rodzinnej pasji i doświadczenia PAŁUCKI-TEXTIL. Od 2003 roku nieustannie rozwijamy się, by dostarczać produkty tekstylne najwyższej jakości.

Nasza oferta to przede wszystkim starannie wyselekcjonowana odzież używana, która znajduje drugie życie i cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty, takie jak szarpanka korowa i biała czy maseczki ochronne z materiałów z certyfikatem OEKO-TEX, przyczyniają się do tworzenia lepszego jutra. Wierzymy, że przekształcanie tego, co uciążliwe dla środowiska, w produkt stanowiący nową jakość, to nasza misja i cel, który zaspokaja podstawowe potrzeby ludzi.

Nasze produkty, odzież letnia, odzież zimowa, tekstylia domowe, buty, torebki, zabawki, czyściwa bawełniane, czy zużytki przemysłowe, są tworzone z myślą o potrzebach naszych klientów. Każdy towar jest zgodny z zamówieniem i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, eksportując nasze produkty do krajów Unii Europejskiej, Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, a także Europy Wschodniej, Azji, Afryki i Pakistanu. Nasza przewaga konkurencyjna to rozbudowany park sprzętowo-maszynowy, własny transport oraz wykwalifikowana załoga, która każdego dnia wkłada serce w to, co robimy.

W PAŁUCKI TRADE łączymy doświadczenie z innowacją, a nasze produkty są synonimem jakości i zaufania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wartością, jaką wnosi nasza marka. Razem możemy więcej – dla ludzi i dla środowiska.

PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O.

Siedziba główna

PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Włocławek
  5. Łódź
  6. Gdańsk
  7. Lublin
  8. Toruń
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PAŁUCKI TRADE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Fabianki
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Praca na produkcji
      Poszukujemy osób chętnych (kobiet i mężczyzn) do pracy na produkcji sortowania odzieży używanej.

      Praca w godzinach 7-15 od pon. do pt.
      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefonicznych pod nr tel. 695-111-250
      w godzinach pracy
      Miejsce pracy: Skórzno koło Włocławka

      Zakres obowiązków

      prace na stanowiskach:

      • Sortowanie odzieży używanej,
      • Cięcie odzieży używanej,
      • Praca przy maszynach,

      Wymagania

      • Mile widziana znajomość mody i obecnych trendów

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i prace w zgranym zespole
  • Sprzedawca

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • Jesteś pozytywnie nastawiony do klientów i do pracy, pełen zapału i dobrych pomysłów. Twoje codzienne zaangażowanie przekłada się na osiąganie wysokich rezultatów. Dołącz do nas !

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 695 111 250 w godzinach 7-15 od pn. do pt.

      • obsługi klientów,
      • obsługi kasy fiskalnej
      • wystawianie towaru do sprzedaży,
      • udzielania porad w doborze produktów,
      • uczciwości,
      • dbania o wygląd i wystrój sklepu,

      Wymagania

      • otwartości i pracowitości,
      • pełnej dyspozycyjności,
      • samodyscypliny,
      • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • prace w zgranym zespole.

Pracodawcy w Fabiankach