Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK praca

Kłodawa
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kłodawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK

  • Pracownik budowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK
    • Kłodawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TURBO - BALANCING RAFAŁ WAWRZYNIAK - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Kłodawa
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłodawie