Czy to Twoja firma?

BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura praca

Wrocław
BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura

Praca alert - powiadomienia

Praca BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura

  • Kucharz

    BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BROWAR PROST SP.J Ryszard Pachura, Bożena Pachura - oferty archiwalne

  • Z-ca szefa kuchni ( kucharz)

    • Wrocław
    • 4 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska
      dbałość o wysoki standard świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek restauracji, tworzenie ofert kulinarnych i menu,
      nadzorowanie jakości serwowanych dań,
      praca zgodna z wytycznymi systemu HACCP,
      realizacja wyznaczonych celów.
      Miejsce pracy: ul. Paprotna 4, 51-117 Wrocław,
      Kontakt z pracodawcą: 732917248 lub: manager@browarprost.pl
      Praca w godzinach 11.00-00.00
      Oferta w sali: G

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: Czego oczekujemy: • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lat, • zaangażowanie, entuzjazm, dyspozycyjność, kreatywność, • doskonałej organizacji pracy, • doświadczenie w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, • pasji,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu