Czy to Twoja firma?

CROWNPOL sp. z o.o. praca

Namysłów

Witaj, jestem częścią CROWNPOL SP. Z O.O., firmy, która od 2014 roku z pasją i zaangażowaniem tworzy historię w branży drobiarskiej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Namysłowie, gdzie codziennie dbamy o to, aby nasze produkty były synonimem zdrowia i bezpieczeństwa.

Misja, którą przyświeca nam każdego dnia, to nie tylko dostarczanie na stoły naszych klientów najwyższej jakości mięsa drobiowego, ale także budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i zadowoleniu. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszymi produktami, takimi jak mrożony filet z kurczaka czy skrzydełka, które są przygotowywane z największą starannością i uwagą na detale.

Nasze wartości to jakość i spójność produktów. To one kierują nami w codziennej pracy i są obietnicą, którą składamy naszym klientom. Dążymy do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności, a nasz sukces opiera się na ciągłym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i innowacji, które pozwalają nam utrzymać pozycję lidera w branży.

Jakość, którą oferujemy, to nie tylko puste słowa. To wynik naszej ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego doskonalenia procesów produkcyjnych. Każdy produkt, który opuszcza nasz zakład, jest gwarancją satysfakcji i bezpieczeństwa, co jest dla nas najważniejsze.

W Crownpol wierzymy, że kluczem do sukcesu jest stabilność – zarówno w kwestii finansowej, jak i jakościowej. Nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość i rozwijamy skrzydła naszej działalności.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali Crownpol. Razem możemy tworzyć lepszą, zdrowszą przyszłość dla nas wszystkich.

CROWNPOL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CROWNPOL SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca CROWNPOL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Planista Materiałowy

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

CROWNPOL SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CROWNPOL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna - ofpr/22/0752

    CROWNPOL SP. Z O.O.
    • Namysłów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy posiłkach, wydawanie, sprzątanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie , książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz - ofpr/22/0574

    • Namysłów

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Uprawnienia: mile widziana książeczka sanepid, brak przeciw wskazań do pracy fizycznej i prac w niskich temperaturach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18 do 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka netto za godzinę

Pracodawcy w Namysłowie