Czy to Twoja firma?

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów praca

Wągrowiec
5210/II/82/07
Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia motoryzacja

Oferty pracy Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów - oferty archiwalne

  • Księgowy

    Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie rozliczeń zatrudnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: znajomość programów Excel, programy księgowe, doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wągrowcu