Czy to Twoja firma?

MD Office sp. z o.o. praca

Rzeszów

Jesteśmy MD Office, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie edukacji i rozwoju zawodowego, z sercem działalności zlokalizowanym w Rzeszowie. Od 2017 roku z pasją tworzymy przestrzeń, gdzie każdy może poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć karierę. Nasza oferta to szeroki wachlarz szkoleń – od grafiki komputerowej, przez obsługę kas fiskalnych, aż po kursy florystyczne i wiele innych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, w ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy przyjemność przeszkolić blisko trzy tysiące osób z naszego regionu.

Nasze sale szkoleniowe to nowoczesne, klimatyzowane przestrzenie, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy czuje się u nas mile widziany i komfortowo. Jesteśmy dumni z naszej siedziby w centrum Rzeszowa, która jest nie tylko łatwo dostępna, ale także stanowi inspirujące środowisko do nauki i pracy.

Jakość naszych usług potwierdza certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0), który jest dla nas zarówno wyróżnieniem, jak i zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia. Oferujemy również usługi doradcze i pośrednictwo pracy, co czyni nas kompleksowym centrum wsparcia dla osób i firm poszukujących profesjonalnego rozwoju.

W MD Office wiemy, że każdy cel zawodowy jest unikalny, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i zaangażowane. Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i profesjonalizm, dlatego zawsze stawiamy na wysoką jakość realizowanych projektów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszych szkoleń i usług. Razem możemy osiągnąć więcej!

MD Office Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy MD Office Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MD Office Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MD Office Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca MD Office Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Trener do prowadzenia kursu komputerowego

    MD Office Sp. z o.o.
    • Tarnobrzeg
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Firma MD Office poszukuje chętnego trenera do prowadzenia zajęć komputerowych na poziomie podstawowym (75h lub 100h) 4 lub 5 razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych (ok. 4-5h).

      Zajęcia będą prowadzone stacjonarnie w Tarnobrzegu. Jedna grupa szkoleniowa składa się z 10 osób. Są to osoby starsze i niepełnosprawne, które często nigdy nie miały styczności z komputerem.

      Zakres obowiązków

      • pilnowanie powierzonej dokumentacji projektowej - dzienników zajęć, list obecności,
      • prowadzenie zajęć komputerowych dla osób starszych i niepełnosprawnych (poziom podstawowy)

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe lub techniczne na kierunku informatycznym lub certyfikat trenerski,
      • prawo jazdy (przekazujemy trenerowi laptopy na kurs i trzeba je wozić między grupami).

      Oferujemy

      • umowę zlecenie,
      • możliwość współpracy w kolejnych projektach i uczenie większej ilości grup szkoleniowych.

Pracodawcy w Rzeszowie