Van Raam International Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

Van Raam International Spółka z o.o. praca

Wykroty

Grupa Van Raam jest światowym liderem produkcji rowerów specjalnego zastosowania. Specjalnością firmy Van Raam są rowery trójkołowe, skutery, tandemy, tandemy side-by-side, rowery transportowe, a także rowery komfortowe. Sprzedaż rowerów Van Ram jest realizowana na całym świecie i koncentruje się głownie we wszystkich krajach Europy oraz Ameryki Północnej. W Van Raam stosujemy innowacyjne i nowoczesne techniki produkcji. Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie www.vanraam.com

Van Raam International Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia

Oferty pracy Van Raam International Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Van Raam International Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kontroler Jakości/Laborant

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTROMONTER

    REVICO S.A.
    • Wrocław
    • praca od zaraz
    • 6 050-8 400 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik laboratoryjno-produkcyjny

    IZOTECHNIKA SPÓŁKA Z O. O.
    • Krapkowice
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Van Raam International Spółka z o.o.

Siedziba główna

Van Raam International Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Leszno
  5. Gliwice
  6. Zielona Góra
  7. Kamienna Góra
  8. Kraków
  9. Lubań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Van Raam International Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz Mag/Tig

    • Wykroty
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • przygotowanie powierzchni do spawania
      • przygotowanie i nastawianie parametrów urządzeń spawalniczych
      • spawanie (głównie ram rowerowych) zgodnie z technologią
      • obróbka detali po spawaniu
      • praca na podstawie rysunku technicznego i instrukcji
      • samokontrola wykonania i jakości

      Wymagania

      • aktualne uprawnienia spawalnicze
      • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania instrukcji
      • doświadczenie na w/w stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • dopłaty do dojazdów
      • benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe
      • szkolenia zagraniczne
      • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Pracodawcy w Wykrotach