Max Hemp Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Max Hemp Sp z o.o. praca

Wiązów

W sercu Wrocławia, gdzie nowoczesność splata się z naturą, rodzi się nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów, które zmieniają życie – witajcie w świecie Max Hemp. Od 2015 roku, z głębokim przekonaniem o potędze natury, dzielimy się naszym doświadczeniem w obszarze terapii konopnej. Nasza historia to nie tylko lata pracy, ale przede wszystkim heroiczna walka o zdrowie i życie Maxa Gudanica, chłopca z Zespołem Downa, który stał się inspiracją do stworzenia naszych ekstraktów.

W Max Hemp stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze produkty, w tym ekstrakty z konopi siewnych, książki, witaminy, kosmetyki oraz waporyzatory CBD, są wyrazem naszego zaangażowania w poprawę jakości życia. Każdy ekstrakt to efekt hybrydowej ekstrakcji, łączącej metody CO2 i LPE, co gwarantuje bogactwo fitokannabinoidów, terpenów i kannabinoidów. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić produkty o pełnym spektrum, poddawane restrykcyjnym badaniom jakości, co potwierdzają niezależne certyfikaty.

W Max Hemp nie tylko sprzedajemy produkty – edukujemy i wspieramy. Nasze Centrum Terapeutyczne, działające od 2017 roku, to miejsce, gdzie każdy może liczyć na bezpłatne konsultacje u naszych ekspertów. Prowadzimy również szkolenia dla środowisk medycznych, dzieląc się wiedzą o terapii konopnej, a także oferujemy profesjonalny kurs na terapeutę konopnego.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko ekologiczny surowiec z certyfikatem rolnictwa ekologicznego, ale również nasze podejście do klienta – zawsze empatyczne, zrozumiałe i oparte na autentycznych relacjach. Wierzymy, że dzięki temu nasze produkty nie tylko leczą, ale i uczą, jak żyć w harmonii z naturą.

Zapraszamy do świata Max Hemp – gdzie zdrowie spotyka się z naturą, a wiedza i doświadczenie idą w parze z innowacją. Razem możemy więcej. Razem dla lepszego jutra.

Max Hemp Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Wiązów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Max Hemp Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Max Hemp Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Mapa Max Hemp Sp z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Tarnówskie Góry
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Max Hemp Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Opiekun medyczny/ Osoby starszej

    • Jędrzychowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rekrutacja trzy etapowa:

      • na podstawie otrzymanych CV pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami
      • tel. rozmowa rekrutacyjna
      • zaproszenie na spotkanie

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • pomoc w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (pomoc w słaniu łóżka, zmianie bielizny pościelowej itp.),
      • aktywizowanie Mieszkańców do utrzymywania samodzielności życiowej,
      • mobilizowanie Mieszkańców do aktywnego spędzania czasu wolnego,
      • udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia Mieszkańca,
      • aktywne uczestniczenie w procesie rehabilitacji i aktywizacji Mieszkańców oraz wykonywanie określonych zadań pod nadzorem lub na zlecenie lekarza lub terapeuty,
      • kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu Mieszkańców,
      • udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych,
      • współpraca z personelem Domu,
      • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

      Wymagania

      Od kandydata wymagamy:

      • wykształcenia kierunkowego: opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun osoby starszej, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekunka środowiskowa, opiekun medyczny lub osoba posiadająca udokumentowane co najmniej 2 – letnie doświadczenie zawodowe polegające na świadczeniu usług osobom w podeszłym wieku.
      • ukończenia szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

      Ponad to oczekujemy:

      • umiejętności pracy w zespole,
      • empatycznego podejścia do seniora,
      • chęci pomocy i kierowania się dobrem osoby starszej,
      • kreatywności i zaangażowania w pracę,
      • otwartości na nowe metody pracy,
      • chęci uczenia się i nabywania nowych kompetencji.

      Oferujemy

      • pracę w zabytkowym pałacu otoczonym pięknym parkiem, z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie dobrze skomunikowanym (blisko autostrady A4),
      • zatrudnienie na umowę zlecenie w pierwszych 3 miesiącach, następnie umowę o pracę,
      • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
      • możliwość rozwoju osobistego,
      • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w warunkach nie przypominających korporacji.
      • pracę w kameralnym Domu Seniora

Pracodawcy w Wiązowie